Ele aldığımız bu makalemizde paykasa bozdurma daha hızlı ve daha güvenli nasıl yapılır sorusuna cevap vereceğiz. Önce ödemeli ve tek kullanımlık bir ödeme yöntemi olan bozdurma nın ilk adımlarını şu şekilde gerçekleştirmelisiniz.

Paykasa bozdurmak için canlı destek veya whatsap hattı üzerinden danışmanlarımızla iletişime geçin.
Temsilcilerimize 16 haneye sahip paykasa kart kodunuzu iletin
Daha sonrasında müşteri temsilcilerimize kullandığınız bankanin hesap bilgilerini iletebilirsiniz
Bu bilgileri ilettikten sonra gerekli kontrolller müşteri temsilcilerimiz tarafından yapıldıktan sonra ödemeniz 15 – 20 dk içinde hesabınıza geçmiş olacaktır.
16 haneli güvenlik koduna sahip paykasa kartınız en güvenli ve hızlı bir şekilde bozdurabileceğiniz www.paykasa35.com sitemizden hemen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçin.

İnternet Ortamı’nın sık kullanılan Kartı Paykasa’yı yüksek kurdan bozdurma yapabileceğiniz doğru adrestesiniz . Türkiye’nin sayılı paykasa bozdurma sitelerindendir.sektöründe öncü firmaların başında gelmektedir. www.paykasa35.com üzerinden paykasanızı bozdurma yaparak güvenli alışverişin tadını cıkarın.

www.paykasa35.com olarak siz değerli müşterilerimizin talep ve önerilerine dikkat ediyoruz.paykasa resmi bayii olan firmamız siz çok değerli müşterileriz için piyasadaki en yüksek kur ve en güvenli işlem biliciyle ile hareket etmekte ve bu alanda faaliyetlerini devam ettirmektedir. paykasa,paywick,astropay kart işlemleri firmamız tarafından kurumsal olarak gerçekleşmektedir. Yapılan her işlemde firmamızın yönetim kurulu denetleme ve kontrol yapmaktadır. Astropay bozdurma işlemlerinizde zararınızı en az seviyeye getirerek sizlerin kazançlı çıkmasını sağlıyoruz. Firmamız kurumsal bir yapıda olduğu için banka havalesinde kesinti ve işlem ücretlerini size yansıtmamaktadır.

Paykasa bozdurma nasıl yapılır?

Öncelikle bozdurma yapacağınız sitenin; Güvenilir olduğundan emin olun.
Daha sonra Paykasanın Resmi şirketlerinden biri olup olmadığını öğrenin. Değil ise  Paykasa ana  sayfasından resmi sitelerden birine giriş yapın.
Sitenin hakkımda, iletişim bölümlerini inceleyin ve site hakkında internette kullanıcı yorumlarını, şikayetleri araştırın.
Sitenin güvenli olduğunu anladıktan sonra  sonra ? Paykasa kart Bozdurma işlemine başlayabilirsiniz.
Müşteri Temsilcilerimiz ile irtibata geçip kur fiyatını öğrenmektir. Satış fiyatlarımıza burdan göz atabilirsiniz
Firmamıza güvenebilirsiniz, Sektörde lider firmayız
Paykasa Kodunu Müşteri hizmetlerize teslim edin ve banka hesap bilgilerini iletin.
yapmanız gereken artık www.paykasa35.com   tarafından ön ödemeli paykasa bozdurma kartınızın  güncel değerinin hesabınıza iletilmesini beklemektir.
Hesap bilgilerinizi müşteri danışmanlarımza ilettikten sonra 1 ila 15 dk içinde ödeme yapılacak tuta  hesabınıza ulaşmış olur.

paykasa bozdurma ilk izlenecek yollar

1 – ) Müşteri Temsilcileri ile irtibata geçip kur fiyatını öğrenmektir. Satış fiyat listemize burdan göz atabilirsiniz.
2 – ) Firmamıza güvenebilirsiniz paykasa ön ödemeli kart piyasaya adım attığından beri Sektör’de yer alan öncü bir firmayız.
3 – ) Paykasa kart Kodunu Müşteri temsilcilerimize teslim edin ve banka hesap numarasını belirtiniz.
4 – ) Yapmanız gereken artık www.paykasa35.com tarafından hesabınıza ödeme yapılamasını beklemektir.
5 – ) Hesap numaranızı belirtikden 15 dk içinde ödeme hesabınıza ulaşmış olur.

siz çok değerli kullanıcılarımız unutmayınız ki ödemelerimiz Maximum 1 ila 15 Dakika içinde hesabına iletilecektir.

https://www.paykasa35.com/paykasa-bozdurma/
×

Merhaba

× Paykasa Satın Al
WhatsApp Paykasa Satın Al