Paykasa Bozum

paykasa bozum

Paykasa bozum yaptırıcak müşterilerimiz için web sitelerinde daha hızlı ve kolay ödeme imkanı sağlar.

Ele aldığımız bu yazımızda paykasa bozum nasıl gerçekleştirilir sorusuna cevap vereceğiz.Baştan ödemeli ve son derece güvenlikli bir ödeme şekli olan paykasa bozum basamaklarını şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Günümüzde çok fazla kullanılmaya başlanılan ön ödemeli paykasa kartı bozum ‘unu yüksek kurdan gerçekleştirebileceğiniz doğru adrestesiniz. Paykasa35.com Türkiye’nin Resmi Reseller sitesidir.

Siz değerli müşterilemize daha hızlı ,güvenli, paykasa bozum  hizmeti verebilmek için paykasa bozum” hakkında yapmanız gereken kriterleri asağıda belirtiyoruz , lütfen detayları dikkatle inceleyiniz.

Müşteri danışmanlarımızla iletişime geçin
Temsilcilerimize elinizdeki kodunuzu iletin
Daha sonra banka hesap numaranızı iletebilirsiniz
Gerekli bilgileri ilettikten sonra ödemeniz 5 ile 15 dakika içinde hesabınıza aktarılmış olacaktır.
Paykasanızı güvenli hızlı,güvenli ve kolay şekilde bozdurabileceğiniz web sitemizden hemen müşteri danışmanlarımıza diyaloğa geçiniz.

Paykasa internet Ortamı’nın sık kullanılan kartı paykasa’yı yüksek kurdan paykasa bozdurma yapabileceğiniz doğru adrestesiniz. paykasa35.com Türkiye’nin sayılı Resmi paykasa sitelerindendir.

Paykasa Nasıl Bozdurulur ?

Değerli müşterilerimize daha hızlı ve en güvenli şekilde paykasa bozum hizmeti sağlayabilmek için ”paykasa bozdurma” hakkında gerçekleştirmeniz gereken bilgileri aşağida listede belirtiyoruz, lütfen detayları dikkatle inceleyiniz.

Paykasa Bozdurmak için gerçekleştirmeniz gereken ilk adımlar;

1 – ) Müşteri danışmalarımızla irtibata geçip ardından günün güncel kurunu öğrenmektir.kur fiyatını öğrenmektir.
2 – ) Firmamıza güvenebilirsiniz, 2 yıldır Sektör’de yer alan bir işletmeyiz.
3 – ) Paykasa Kodunu Müşteri temsilcilerimize iletin ve banka hesap numaralarınızı belirtin.
4 – ) Beklemeniz gereken kısım artık paykasa35.com tarafından hesabınıza ödeme yapılması.
5 – ) Hesap bilgilerinizi müşteri temsilcilerimize ilettikten sonra 5-15 dk içinde ödeme hesabınıza geçmiş olur.

Siz değerli müşterilerimiz unutmayınız ki ödemeler max 15 DK içinde hesabınıza geçecektir.

BİZİ NİÇİN TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Yaklaşık 5 yıllık bir tecrübeye dayanarak ülkemiz Türkiye’de  Ön Ödemeli sanal Kartlar  sektöründe öncü firmayız. Firmamız Astropay, Paykasa, Otopay, cashier Kartlarının ülkemizdeki’deki  Resmi reseller firmasıdır. İnternet sitemizden yapacağınız her alışveriş için %100 güvenliği tahahüt ederiz. belirtmek isteriz ki satış işlemlerimizde komisyon ücreti vb. ekstra ücretler müşteriye yansıtılmaz.  Paykasa35.com adı ile hizmet veren firmamızın öncelikli amacı  %100 değerli Müşterilerimizin Memnuniyet  oranını yükseltmektir. Bu nedenledir ki sunduğumuz hizmetlerimizi  yüksek kalite normlarına uygun olarak gerçekleştirmekeyiz.

Güvenli, hızlı ve basit Bir Şekilde Paykasa Satın Almak için yapmanız gereken Canlı Destek veya WhatsApp iletişim hattı üzerinden bizlere ulaşmaktır.

×

Merhaba

× Paykasa Satın Al
Paykasa Satın Al