Paykasa Kart Fiyatları

paykasa fiyatları

Paykasa kart fiyatları kullanıcılar için internet sitelerinde hızlı ödeme olanağı sağlar.


Paykasa fiyatları benzer ön ödemeli elektronik sanal kartlarda olduğu gibi güncel döviz kuru üzerinden satış yapılmaktadır. Paykasa kart fiyatları ve paykasa bozum , günün döviz kurlarına göre değişiklik gösterir.


Paykasa Resmi reseller Bayi
si olan paykasa35.com garantisiyle. En ucuz cashixir,paykasa,paykwik,ecopayz,jeton ile hızlı satın al ya da bozdur. bütün bankalara havale ile gönderim imkanı vardır. İster alışverişte kullan, istersen nakit transferi gerçekleştir. Hızlı ve güvenli online ödeme sistemleri yetkili reseller bayisi paykasa35.com, paranıza değil, size değer veriyoruz. Çünkü biliyoruz, dürüstlük her zaman kazanır. 

Paykasa kart fiyatları Euro kuruna paralel olarak değişmektedir. Sitenize yatırdığınız para miktarıda artmaktadır. Fiyatlarımız düşüyorsa sitenize yatırdığınız para miktarı düşmektedir. Lütfen hesap numaramızı isteyiniz. 
Paykasa kullanıcılar için internet sitelerinde hızlı ödeme olanağı sağlar.

Paykasa fiyatları internet ortamında kullanılan “Elektronik para” dır. Paykasa online harcama için düzenlenmiş olan ön ödemeli bir sanal kredi kartıdır. Paykasa piyasada lider konumundadır. Paykasa satın almak için nakit ödeme yöntemini kullanabilirsiniz ayrıca Visa ve MasterCard yöntemi ile satış yapmaktayız.

Paykasa Kart Değerleri: €10, €20, €50, €100, €150, €200, €250, €500 ve 1000 € dur.

Paykasa ile 3 adım’da ödeme yapabilirsiniz size vermiş olduğunuz 16 haneli kod ile aşağıda belirttiğimiz gibi ödeme ekranında Paykasa‘yı seçerek ödemenizi gerçekleştirerebilirsiniz.

Güncel fiyat bilgisi için lütfen canlı destek veya whatsapp iletişim hattı üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

UCUZ PAYKASA SATIN ALMAK VE BOZDURMAK İÇİN LÜTFEN CANLI DESTEK VEYA WHATSAPP ÜZERİNDEN İRTİBATA GEÇİNİZ.

Paykasa Kampanyaları

Birbirinden değerli hediyeleri kazanmak için facebook üzerinde bizi takip edin. En kaliteli hizmeti sunmaya söz vermiş firmamızdan bir ilk. Kampanya detayları için lütfen blog yazılarımızda paykasa kampanyaları ile ilgili yazımızı takip edin veya şu linke tıklayın.

Türkiyenin Resmi Paykasa bayisinden en ucuz paykasa kart fiyatları

paykasa35,com olarak, dokuzuncu yılımıza girdiğimiz 2019 yılına ve yeni web arayüzümüze özel geliştirdiğimiz kampanya sisteminin yanısıra, en ucuz paykasa fiyatları ile satış yapma konusunda da oldukça iddialıyız, şirketimizin kurulduğu ilk günden itibaren bozdurma alanında ki yüksek kur politikamızla rakipsiz olduğumuz gerçeği hiç değişmeden devam etmekte. Bunun yanısıra artık resmi bayi avantajıyla piyasalardaki en makul paykasa fiyatları ile rakip tanımaz politikamıza bir yenisini eklemiş bulunmaktayız.

×

Merhaba

× Paykasa Satın Al
WhatsApp Paykasa Satın Al