Paykwik Bozum

paykwik bozdurma

PayKwik bozum, ön ödemeli kuponları kullanarak mal ve hizmet satın almak isteyen ;çevrimiçi e-ticaret topluluğunu ve müşterilerini bir araya getirmektedir.Global ödeme şirketleri; e-para sistemleri ve online dağıtım ağlarında uzun yıllara dayanan deneyime sahip uzmanlar tarafından kurulan ; PayKwik,Paykasa,Cashıer, Ukash gibi daha önce başarılı ve tanıdık markalara güvenilir bir alternatif sunmaktadır.Paykwik ön ödemeli kart, gelecek dönemlerde birçok kişinin oldukça yoğun bir ilgi göstereceği ve daha şimdiden uluslararası piyasada ; insanlar tarafından oldukça yoğun ilgi gören ve kontörlü hatlara benzeyen bir sisteme sahip ön ödemeli kart türüdür. Paykwik digital kart, giyim, tekstil, gıda ya da mobilya gibi birçok online alışveriş sitelerinde ; bir defalık olacak biçimde alışveriş yapmanıza fırsat tanır. Paykwik kartlarının içinde belirli bir miktarda para bulunmaktadır ve mevcut para miktarının düzeyini de sizler belirlemektesiniz.

paykwik bozum nedir?

Paykwik bozum ise anlamsal olarak; kartın içerisinde yer alan döviz kuru cinsinden olan paranızı istediğiniz; bir an çekebilme fırsatı bulmanız anlamına gelmektedir. Fakat bu kartta sizlerin sitede ilgili kişilere belirttiğiniz tutarda bir miktar para yer almaktadır. Dolayısıyla Euroluk kartınızla bir defada 100 dolarlık bir alışveriş gerçekleştirdiyseniz, 125 kartınızın içinde;paykwik kalan 25 Euroluk kullanım limitinin başka bir banka hesabına transfer edilmesini isteyebilmektesiniz. İsterseniz de 150 Euroluk kartınızı hiç bir şekilde kullanmadıysanız, hesabınızın bulunduğu ; site aracılığı ile 150 Euroluk paranızın ;TL cinsinden bozdurulmasını ve banka hesap kartınıza bu tutarın yatırılmasını arzuladığınız bir an talep edebilirsiniz. Bu şekilde bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra döviz kurundan yararlanabilirsiniz. Diğer bir yandan bu kartı sadece alışveriş amaçlı değil de yatırım amaçları olacak bir şekilde de kullanabilirsiniz.

Diğer bir yandan Paykwik Bozdurma ile alakalı olarak kullanıcılar sık sık sorular sormaktadır. Sık sık sorulan soruların başında ise bu soru gelmektedir;

PAYKWİK BOZUM

PayKwik şu anda yalnızca EURO’da işlem görmektedir; ancak çoğu internet sitesi yerel kuponun “düzenlenmiş para birimine” farklı bir para biriminde işlem yapmanıza izin verir. E-ticaret sitesinin fiyat politikasına bağlı olarak, e-ticaret sitesinin fiyatlandırması farklı bir para biriminde olsa bile; PayKwik aracılığıyla € kuponlarla işlemleri kabul eder. Ancak şirket cephesinden yapılan açıklamalara göre ilerleyen yıllarda PayKwik şirketi Euro haricinde para birimlerini de Paykwik kart kapsamına alınacağı belirtildi.

×

Merhaba

× Paykasa Satın Al
WhatsApp Paykasa Satın Al