PAYKWİK KART

Paykwik kart 14 haneli pın kodu içeren bir elektronik alış-veriş kartıdır.Kulanım şekli olarak kredi kartı kullanmıyla benzerlik içermektedir.paykwik ve paykasa benzer gibi gözüksede kullanıdığı alış-veriş siteleri değişiklik gösterebilmektedir.Paykwik kartın en büyük amacı müşteri güvenliğidir.tek kulllanımlık bir sanal kart olduğu için dolandırıcılara karşı güvenlidir.müşterilerimizin hiç bir şekilde kimlik bilgileri verme zorunluluğu yoktur.kredi kartlarında yapılan kopyalama ve vesaire gibi dolandırıcılık gibi işlemlere önlem olarak üretilmiştir. Gelelim paykwik kart nasıl satın alınır sorusuna: www.paykasa35.com isimli sitemiz üzerindeki whatsapp iletişim numarası veya canlı destek baloncuğuna tıklayarak müşteri danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.Müşteri temsilcilerimizin verdiği bilgiler doğrultusunda ,yapmış olduğunuz yatırım karşılığında paykwik elektronik alışveriş kartına sahip olursunuz.Resmi paykwik reseller bayi olarak güvenli,ucuz,kolay ve ekonomik paykwik satın almayı garanti eder.

Paykwik ön ödemeli elektronik kart

Ön ödemeli 14 haneye sahip elektronik kart paykwik’i güvenilir şekil de satın almanın mevcut olan tek yolu satın almış oldugunuz web sitesinin turkiye resmi reseller bayi olmasından geçer. Paykwik resmi reseller bayisi olarak, yaptıgınız alış_verişlerinizin en güvenli şekil de yapabilmeniz www.paykasa35.com için cok önem arz etmektedir.. Resmi reseller bayisi olmamızın getirileri, yaptığınız alımlarda bir dolandırılma durumu ile karşı karşıya kalmamanız için bir çok önlem almış olmakla , üyelik sistemini uygulamaktayız. Satın almak istediğiniz Paykwik sanal kartı en uygun fiyatlarla sahip olmanın yolu da Paykwik reseller bayi olan sitemiz üzerindendir.

Paykwik Reseller sitesi olarak farkımız çok hızlı, çok güvenli,en uygun fiyatlar ve müşteri hoşnutluğuyla siz değerli müşterimizlere sunmaktayız.

Tarafınıza ait herhangi bir bilgiyi alışverişleriniz sırasında ; 3. kişilerle iletilmeyeceğinin garantisini sizlere verirken ;Paykwik sanal karta dair herhangi sorunda ve aklınıza gelecek bütün sorulara cözüm bulmak için sizlerle birlikteyiz.

paykwik kart
PAYKWİK KART

Paykwik Nasıl Bozdurulur?

Paykwik sanal kart nasıl bozdurulur? Elinizdeki sanal kartı müşteri temsilcilerimize ileterek;günün döviz kurlarına göre hesaplanarak; alacağanız miktar Türk lirası olarak hesabınıza geçer.Eğer paykwik kartı bozdurmak istemez iseniz; 1 sene kullanım süresi vardır.Bozdurduğunuz tarihteki döviz artışına; güncel kurlara göre paykwik bozum ‘ undan kar etmeniz mümkündür.Paykwik kart güncel kurlara göre değişiklik gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×

Merhaba

× Paykasa Satın Al
WhatsApp Paykasa Satın Al