Paykwik nedir ? ve nasıl kullanılır sorusunun cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz. En uygun fiyata  Paykwik Kart satın almak için sağ alttaki canlı destek den bilgi alabilirsiniz. Yine whatsapp üzerinden de ; kart alım hakkında ; detaylı bilgiye ve fiyat listesi hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.14 haneye sahip olan kart; bütün avantajları ve özelliklerinden yararlanıp satın almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Müşterilemizin güvenlik içinde ve herhangi bir dolandırıcılık durumu ile karşılaşmaması adına kullanabildiği ;14 haneli digital numaraya sahip elektronik kartlar sayesinde, hızlı ve güvenilir sonuçlar elde edilmektedir.  online ödeme kartları arasında en çok tercih edilen ve beklentileri ;en iyi şekilde karşılayan kartlardan biridir .Ve son derece güvenli bir sisteme sahiptir.

paykwik nedir?
paykwik nedir?

Paykwik kart nedir?, 16 haneli PİN kodu ve CVV kodu ile desteklenmiş, fiziki olmayan bir elektronik ödeme kartıdır. Tek seferlik kullanım hakkına sahip olan; kart ile ödeme yaptıktan sonra kart kendini otomatik olarak imha eder ve başkaları tarafından kullanılması engellenir.

Ödeme yaparken herhangi bir kişisel bilgi vermeye gerek bırakmayan; elektronik kart, kullanılacak sitenin “ödeme” sayfasına gelinerek; “ödeme tipi” bölümünden “Paykwik kart” seçeneği seçilerek ekrana çıkan alana ;satın alınan 14 haneli digital kart  kodunun girilmesi ile işlem tamamlanmış olur.

Paykwik Nedir?

Son zamanlarda siber saldırıların ve telefon dolandırıcılıklarının ve online alış-verişin artmasından dolayı kullanıcıların riske girmesine çözüm olarak sunulan paykwik kart, dünya genelinde yaklaşık olarak dört yüzbin web sitesinde geçerlidir. Elektronikten giyime, online oyunlardan uygulamalara, iletişim alanından diğer online satın alma işlemlerinin tümünde geçerli olan kart sayesinde; ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapabilir, herhangi bir sıkıntıya maruz kalmadan son derece ilgili müşteri danışmanlarımız tarafından hizmet alabilir veya ürünlerinizin elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.24 saat aktif olan müşteri danışmanlarımız her daim hizmetinizdedir.

www.paykasa35.com güvenliğiyle ile ;SSL ve DMCA sertifikaları ile güven altına alınan sitemizden paykwik kart satın alma olayını ;en basit şekilde tamamlayarak.Ödeme yapmak istediğiniz miktarı whatsapp hattı üzerinden müşteri danışmanlarımız tarafından gerçekleştirebilirsiniz.Dolandırıcılık veya siber saldırı gibi sorunlarla karşı karşıya kalmadan güven içinde ödemenizi yapabilirsiniz.paykwik nedir?;

×

Merhaba

× Paykasa Satın Al
WhatsApp Paykasa Satın Al